Vtipy ze světa HP

19. října 2011 v 16:44 | Michelle Lilian Black
Pár vtipů:

 • Co vznikne,když se Neville Longbotom pokouší přeměnit draka na opici? Draco Malfoy!
 • Co se stane, když se použije kouzlo feraverto na zapálenou cigaretu? Ohnivý pohár!
 • Smrtijed jede tramvají a vrazí do starého pána. Ten se svalí na zem. "Alespoň by si mohl říct kouzelné slůvko." zlobí se. "Avada kedavra!"
 • Říká jeden mozkomor druhému: "Zamiloval jsem se do jedné smrtijedky, která byla v Askabanu na doživotí. A když sem jí políbil, tak najednou umřela."
 • Říká jeden blázen na koštěti druhému a třetímu ,když jsou na střeše panelového domu. "Já jsem Harry Potter!" "Tak to dokaž!" prosí ti dva. A tak se rozběhne a pokusí se vzlétnout na koštěti.Pak spadne dolů a zabije se. Druhý říká: "Já jsem Fawkes!" a seskočí dolů, ale zabije se jako ten před ním. A ten třetí říká:"Hoši,to jste mě nepoznali? Já jsem Smrtonoš!"
 • Koná se slavnostní hostina v Bradavicích a najednou vpadne oknem do vnitř Neo s Morfem a postřílý všechny kromě Mcgonagalové. "Stop Smrtijedi! "volá na ně. "Morfee,tohle není budova agentů. Jsme vlastně vůbec v Matrixu?"
 • Dva smrtijedi vpadnou do domu. "Bud zemřete nebo se přidáte ke smrtijedům!" říká jeden.Matka a otec souhlasí."Já se nepřidám!"odporuje 11-ti letý syn, který má nastoupit do Bradavic."To nejde!Tvůj otec obědnal tři vstupenky!"
 • Neville si dal schůzku s Levandulí v Zapovězeném lese. Jako znamení si dají to, že Neville řekne do jeskyně Húúú! Neville se zfetuje a nebude vědět do jaké jeskyně to má říct .Zkusí první a řekne :"Húú!". Z jeskyně se vyřítí kentaur a zkope ho do krve. Zkusí druhou a řekne:"Húú!. Z jeskyně se vyřítí kentaur a zkope ho do krve. Jde k třetí jeskyni a zařve:"Húú!". Nic se neděje až po chvíli se ozve :"Húú!" a z jeskyně vyjede Bradavický expres.
 • Co vznikne skrížením levandule a hnědé barvy??? (Prací prášek s vůní z hor to není) Levandule Brownová.
 • Jde Pansy Parkinsová lesem a najednou na ni vyskočí úchyl a zařve:,,Strčím ti ho tam, kde si ho ještě neměla!!!" A ona na to: ,,Do očíčka nee!!!"
 • Ron dělá Harrymu a Hermioně IQ test.První jde Hermiona protože dáma má přednost. A Ron začne:,,Hermiono,pověz mi, co bys dělala kdyby si byla na malé jachtě a proti tobě by se řítil velký žralok?" A ona na to:,,Vzala bych harpunu a zastřelila ho!" ,,Správně Hermi. A teď mi pověz, co bys dělala kdyby v tvém šálku plavala moucha?" A Hermiona suveréně odpoví: ,,Vzala bych lžíci a vylovila ji." "Opět správně Hermiono." Chválí Hermionu Ron. ,,A nyní mi pověz, co bys dělala kdybys viděla nemocného Hypogrifa?" Zeptal se Ron. ,,Použila bych kletbu Avada kedavra aby se netrápil!" ,,Správně a blížíme se k poslední otázce.Co bys dělala kdybys viděla starou nemocnou babičku jak se bojí přejít silnici?" Hermiona chvíli přemýąlí a pak vypálí:,,Použila bych levitační kouzlo a donesla bych jí do nejbližší nemocnice!!!" "Ano Hermiono získává 100 bodů! Začal řvát Ron. ,,A teď ty, Harry ,co bys dělal, kdybys byl na malé jachtě a proti tobě se řítil velký žralok?" Jenže Harry moc neposlouchal a řekl:,,Vzal bych lžíci a vylovil ho!"další otázky: "Co bys dělal kdyby v tvém šálku plavala moucha?" Harry okamžitě vypálí:,,Vzal bych harpunu a zastřelil jí!!" Ron se radši nevyjadřuje a říká další otázku:,,Co bys dělal kdybys viděl nemocného Hypogrifa?" A Harry bezmyšlenkovitě říká:,,Použil bych levitační kouzlo a dopravil bych ho do nejbližší nemocnice." A Ron říká:,,Blížíme se k poslední otázce. Co bys dělal kdyby si viděl starou nemocnou babičku jak se bojí přejít silnici?" A Harry odpoví: ,,Použil bych kletbu Avada kedavra aby se netrápila!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vampirka16 vampirka16 | E-mail | 4. listopadu 2011 v 17:04 | Reagovat

super :-P  :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama