Večírek

18. října 2014 v 19:46 | Elle Ratliff |  Adam a spol. jednorázovky
Moi! x)
Aspoň něco, co jsem napsala pro Makynu ve škole.. Adommy o:)

Jo a mimochodem, HAPPY BIRTHDAY TOMMY!!^^
33.. neuvěřitelný o.o ..Jeden z nejvýjimečnějších dnů v roce:3Zadaná slova: princezna, šaty, kamarádi, kytka, K-pop

"Why so serious?" zazpíval Tommy zároveň s nahrávkou.
Rozesmál jsem se. Stál na stole, v ruce skleničku, já seděl na zemi a pozoroval ho. G-Dragon byl oproti Tommymu nic. Až teda na tu korejštinu. Tommyš měl vždycky strašně pěknej hlas, krásnš zpíval, ale ne moc často. Neměl rád, když ho někdo poslouchal.
Když Crayon vystřídala jiná písnička, spokojeně jsem se pousmál, BigBang jsem měl vždycky rád. Vlastně, K-pop patřil vedle GlamRocku k mým nejoblibenějším stylům. U Tommyho to bylo podobně, možná proto jsme si hned padli do oka.
Jo, Tommy.. Tahle roztomilá malá blondýnka mi pěkně zamotala život. Už dlouho jsem věděl, že jsem na kluky, většinou se mi povedlo sbalit v baru nějakýho dostatečně sexy na to, abych ho mohl v klidu ošukat. Jenže když jsem poznal Tommyho, moje děvkaření šlo do kytek. Překvapivě mi to ani nijak nevadilo, najednou přestat spát s každým pěkným chlapem. Skončil jsem s tím, protože se o mě bál. Říkal, že nechce, aby mi někdo něco udělal, nebo abych něco nechytl. Nedokázal jsem odolat těm dokonalým oříškovým očím. No, někdy v té době jsem se do něj zamiloval. Vždycky jsem si říkal, že se nesmím zamilovat do heteráka, ale srdci jsem poručit nedokázal. Well, shit happens. Bohužel. Ušetřil bych si plno bolesti. Nemůžu mu to říct, nechci ho ztratit.
Tommyho pohyb mě vrátil zpátky do reality. Seskočil ze stolu, uklonil se a se smíchem si sedl vedle mě. Náš menší soukromý večírek, já, Tommýš a plno chlastu. Blondýnek se o mě s úsměvem opřel. Oba jsem už toho v sobě měli docela dost. Na mě to nebylo tolik znát, ale na Tommym už se opilost celkem projevovala. Chvíli jsme v tichosti seděli, pak se mi naklonil k uchu a po nekonečné době, kdy mi do něj jen dýchal, začal šeptat.
"Adýsku, jsi na řadě!"
Předal mi skleničku a snažil se mě zvednout. S úsměvem jsem se zvedl, lokl si vodky a vylezl na ten stůl. Tommy mi tam pustil Cobru Starship, I kissed a boy. Začal jsem zpívat, blonďáček se na mě dychtivě díval. Naklonil jsem se k němu, natáhl ruku a vytáhl ho k sobě. Rozesmál se a začal zpívat taky.
"To není fér, já předtím musel zpívat sám!"
"Ale noták.."
"Můžeš si vybrat písničku."
Nakonec jsem si vybral cover od Christiny Grimmie a Sama Tsui, Just a dream. Znovu jsem se napil a nervózně se zadíval do Tommyho očí. On ty svoje vykulil, jakmile uslyšel melodii.
"I was thinking about you, thinking about me, thinking about us, what we're gonna be? Opend my eyes, it was only just a dream.."
Celou písničku jsem se mu díval přímo do očí. Působil dost vyděšeně. Chápal jsem ho. Musel si myslet, že pro mě byl vždy jen kamarád. Dřív jsme byli jen kamarádi. Z jeho strany to pořád přetrvává, z mé ovšem ne. Všiml jsem si taky, že během mého 'vystoupení' stihl vypít další flašku vodky.
Když jsem dozpíval a seskočil ze stolu, Tommyš si mě přitáhl za triko k sobě a políbil mě. Nechtěl jsem to dělat, ale musel jsem se odtáhnout.
"Tommy.. Jsi opilý, nech toho."
Blonďák ale jako by nevnímal. Znovu se mi přisál na rty a rukama začal mapovat moje tělo. Nezmohl jsem se na odpor. Když se odtáhl, aby se mohl nadechnout, políbil jsem ho na krk.
"Já tě miluju" vzdychl najednou.
Vytřeštil jsem oči.
"Já tebe, Tommýšku. Ale jsi opilej, budeš toho litovat."
"Nebudu, věř mi."
Políbil mě a chytil za zadek. Zasténal jsem, hodil všechny pochybnosti za hlavu, vzal ho do náruče a nesl do mojí ložnice, kde se za námi zabouchly dveře.

Podíval jsem se na hodiny. Tři ráno. Tommýš ležel vedle mě a spal. Vypadal strašně roztomile, půjčil jsem mu moje tričko, které na něm vypadalo spíš jako šaty. Rozcuchané vlasy, hlava zabořená do polštáře, jeho ruka kolem mého pasu. Chvíli jsem se na něj jen zamilovaně díval, ale potom se dostavily výčitky svědomí, jelikož jsem už stihl celkem vystřízlivět. Tahle noc byla snad nejúžasnější v celým mojem životě. Miloval jsem se s Tommym. A ne jednou, dali jsme si i druhý kolo. tohle mě jenom utvrdilo v tom, jak je dokonalej. Ale.. bojím se, že bude ráno vyšilovat a pohádáme se. Ne, tohle se nemělo stát. Bohužel, stalo se. Zkurvená nadrženost.
Nakonec jsem toho přemýšlení nechal, objal tu blonďatou princeznu, a s obavami z následujícího rána jsem usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama