The Queen T-shirt 4.

23. února 2015 v 18:26 | Elle Ratliff |  The Queen T-shirt (překlad)
Moi x)
Tak je tu poslední díl.. Speciálně pro Tamču, protože jsem jí to slíbila :D
Musím říct že mě bavilo to takhle překládat, třeba ještě něco přeložím, možná Adommy, nebo další Saulibert, nebo dokonce moje další nové OTP:3
So.. enjoy? o:)"Jsem v pohodě, je mi fajn, jenom fajn.. jo.." šeptal si Adam pro sebe těsně před tím, než vyšel na stage. Dav hlasitě skandoval a Adamovi bylo ze stresu zle.
"Klid chlape, bude to v pohodě." řekl Brian, snažíc se zlehčit atmosféru. Roger rychle zakýval, ale Rufus se na něj ani neusmál. Adam přemýšlel, jestli před ním něco skrýval, choval se divně.
"AHOJ Helsinky!" zakřičel Adam, jakmile vstoupil na stage, ale ani se nepodíval na dav, bál se, že tam najde známý obličej.
Žádný tam stejně nebyl.
Adam i tak nemohl popřít, že byl zklamaný. Sotva se dokázal soustředit na koncert, možná právě proto se na něj Roger pořád tak naštvaně díval.
"Tati," zavolal Rufus ve chvíli, kdy skončilo Who Wants To Live Forever. "Co kdybych vzal Adama na chvíli do backstage? Víš, pomoct mu se na tohle trochu soustředit?"
Roger si odfrkl, mezitím co se snažil usmívat na publikum. "Dobře, ale rychle. A nenech ho tentokrát omdlít uprostřed koncertu, okay?"
Rufus protočil oči, chytl Adama za ruku a zatáhl ho do backstage.
"Co to jako-" protestoval Adam, ale byl přerušen Rufusem, který ho začal tlačit do jedné z šaten. "Psst! Jenom poslouchej, nemáme moc času! Podívej," zavřel oči. "Asi mě za tohle budeš nesnášet, ale vím že je to správné, takže. Jenom.. pokus se nepodělat koncert, jo?"
"CO?"
Ale Rufus v tu chvíli prakticky utekl od šatny.
Zmatený Adam zakroutil hlavou, připravený odejít, ale najednou se zasekl.
"Adame."
Bože, co to sakra.
CO TO KURVA?
Adam zpanikařil, otočil se a čelil Saulimu, který klidně seděl na jediném gauči v místnosti se skloněnou hlavou a koukal na Adama zpoza jeho řas.
Adam rychle polkl, modlil se aby se mu nezlomil hlas. "Co tu-jak ses sem-…"
"Oh, Rufus," řekl Sauli a zakroutil hlavou. "Přivedl mě sem. To proto včera vynechal zkoušku, on.. um.. přemlouval mě kvůli pár věcem. Ale o tom si můžeme promluvit později. Teď plním jednu z jeho podmínek, na kterých trval, takže.." Sauli sklonil hlavu, pomalu se postavil a šel směrem k Adamovi.
Adam sledoval, jak se k němu Sauli přibližoval, potom zvedl hlavu a obtočil mu ruce kolem ramen, díval se do jeho šokovaných modrých očí.
Adam zbledl, dívajíc se na Sauliho s vykulenýma očima. Co to kurva Sauli dělal?
Než se Adam stihl zeptat, Sauli si stoupl na špičky, zavřel oči, naklonil se k němu a přitiskl své rty na Adamovy tak na dvě tři vteřiny.
Adamovým tělem jako by proběhla elektřina a jeho mysl vypla, nechávajíc jeho city převzít kontrolu, ale nezvládl to, zasténal překvapením a odstrčil Sauliho.
Adam stál, pusu otevřenou, oči zavřené, vypadal jako ryba na suchu. Oba tam pár minut stáli, ani jeden se neobtěžoval udělat větší pohyb.
Adam se zachvěl, nechtěl se na Sauliho podívat, protože věděl jak zraněně by Sauli vypadal kvůli tomu, že ho odstrčil. Věděl, že se musí vrátit zpátky na stage, kde čekalo tisíce fanoušků, ale nedokázal se donutit cokoliv udělat.
Nějak se zasekl.
"A-Adame," Adamova hlava se prudce zvedla a otočila za Sauliho slabým hlasem, jeho srdce jakoby na chvíli přestalo bít. "Ty-já-podívej o-omlouvám se ale-ale musíš jít zpátky na stage. Vyřešíme-vyřešíme to potom, když slíbíš že-že s sebou přivedeš i toho zatraceného kluka z kapely-okay?"
Adamovo hrdlo se sevřelo nejistotou Sauliho hlasu. Nevěděl proč se to stalo, proč je Rufus přivedl k sobě, proč s tím Sauli souhlasil, A PROČ HO SAKRA POLÍBIL, ale jednu věc věděl jistě. Nemohl tu Sauliho takhle nechat. Zdráhavě se k němu přiblížil, bolelo ho vidět jak Sauli strachy zavřel oči a vypadal vyděšeně. Pomalu se k němu naklonil a Sauli začal zrychleně dýchat.
"Miluju tě," zašeptal mu do ucha. Sauli zalapal po dechu a otevřel oči, ale Adam byl pryč, mohl ho slyšet zpívat na stagei.
Sauli si nebyl jistý, jak pochopit co se stalo, tak jen klesl na gauč a ihned usnul, užívajíc si pocit zapomenutí.
Adamovy rty pořád ještě brněly z toho polibku, i po koncertu.
Zamumlal rychlá 'Děkuju Vám' jakmile koncert skončil, nemohl se už dočkat jít do backstage a dát do pořádku jeho zničený milostný život. A, oh, bere s sebou svého DRAHÉHO PŘÍTELE Rufuse.
Rufus do toho odmítal zasahovat, věřil, že to je něco, co si museli vyřešit sami, ale změnil názor jakmile s Adamem vstoupili do šatny.
Povzdechl si. Jak se Adam mohl rozejít s takovým zlatíčkem?
Sauli, s obličejem pořád vlhkým od slz, vlasy rozcuchanými, ležící na gauči stočený do klubíčka a tichoučce chrápající, jim oběma vehnal slzy do očí.
Tenhle pohled Rufuse ujistil, že už se skoro dostal z jeho okouzlení Adamem, z té možná platonické lásky, kterou k němu cítil. A i kdyby se nedostal, rozhodně by ty dva UŽ NIKDY nenechal být jednoho bez druhého, to si slíbil.
"On-on nebrečel, když jsem odešel.. Já-jsem si jistý, určitě.." začal Adam slabě.
"Dobře, tak ho vzbuď." podařilo se Rufusovi ze sebe dostat bez vzlyků, kvůli tomu, jak ustaraně Adam vypadal.
Adam Saulim jemně zatřásl, a jeho modré oči se najednou otevřely. Rychle se posadil, vyděšený.
"Je to v pořádku, to jsem jen já.." šeptl Adam konejšivě.
Sauli se začervenal. Otevřel pusu, ale byl hrubě přerušen Rufusem.
"OH, PRO KRISTA! UŽ-UŽ NĚCO UDĚLEJTE, VY DVA!"
Sauli Adamovi skočil do náruče, vyděšený Rufusovým hlasem. Zrudl, když zjistil co udělal a snažil se odtáhnout, ale Adam kolem něj obmotal ruce ještě silněji. "Rufusi, nech nás prosím o samotě, jenom na chvíli. Prosím."
"Co? Ale-"
"Prosím," trval Adam na svém. Rufus zavrčel, ale chystal se k odchodu.
"Vy dva byste se měli líbat, až budete odcházet, nebo-"
"RUFUSI!"
"Fajn, už jdu!"
Když byly dveře zavřené, Sauli se otočil na Adama. "Omlouvám se."
"Za co?" zeptal se Adam zamračeně.
"Za tu pusu, neměl jsem-"
"Sakra, jsem rád že jsi to udělal,"
Ale Adamův hlas se zlomil uprostřed věty a rozbrečel se na Sauliho hrudi. "-O-omlouvám se..S-Saul-li p-prosím..o-odpusť m-mi.. tu noc.."
Adam to všechno vypustil ven, a Sauli celou tu dobu poslouchal.
"Nikdy si to neodpustím," řekl Adam když se trochu uklidnil. "Já.. vím že toho chci asi trochu moc, ale.. ale můžeme být aspoň přátelé? Já.. prosím jenom.. aspoň mi pověz jestli jsi mi odpustil.. Já-chybíš mi a vím že mě asi nesnášíš, sakra, ani nevím jestli mě dokážeš vystát a-"
"Hej," zastavil Sauli Adamovo nesouvislé povídání. "Vím to všechno, a to není ten důvod, proč jsem tady." Řekl tiše. "Rufus.. mě ten den následoval z nemocnice, a trval na tom-upřímně mě prosil, abych ho nechal mluvit. Za méně než hodinu jsem byl v slzách a přesvědčený že 'my'.." zdůraznil to slovo. "My stojíme za druhou šanci."
Adamovi se sevřelo hrdlo. "C-co tím mysl-"
"Myslím tím to, že tě chci zpět." podíval se Sauli na Adama zpoza řas. "Po tom co si trochu zdřímnu samozřejmě."
Adam zasmál. "Zdřímneš?"
"Jop, nespal jsem od té noci kdy jsem tě viděl v nemocnici. Břečel jsem celou noc, víš.. promluvíme si o tom později. Právě teď chci abys věděl, že pokud souhlasíš, jsem.. jsem ochotný to zkusit znovu.."
Adam neměl daleko k odpadnutí. "CH-CHCI!" zakřičel.
"Dobře tedy, ztiš se, jdu spát.." zívl Sauli a zavrněl jako kotě, potom si udělal pohodlí na Adamově klíně.
Adam se zamračil. "Co?"
Žádná odpověď.
"Hej.. vzbuď se! Jsme v šatně, musíme se dostat zpátky do hotelu, vzbuď se!"
Pořád žádná odpověď.
Adam, ne opravdu naštvaný, si povzdychl, vzal Sauliho do náruče, a najednou se mu do očí začaly hrnout slzy, když si uvědomil jak dlouho čekal, aby ho mohl znovu takhle držet. Nezvládal to. Byl kurva ohromený.
Přitiskl si Sauliho blíž, pomalu vykopnul dveře, a málem ho pustil, když tam viděl stát Rufuse v slzách.
"Adame, jsem-jsem za vás oba tak rád-já jenom-uvidíme se pak okay?" Rufus ani nečekal na odpověď, otočil se a běžel do limuzíny, která čekala venku. Dal je dohromady protože byl v podstatě dobrý člověk, ale to neznamenalo, že nebyl zraněný že musel ztratit Adama pro Sauliho. Jenom doufal, že tam venku je někdo, kdo ho bude jednou milovat stejně jako Adam blonďáka.

O 3 měsíce později

"JÁ TO KURVA NECHÁPU!" zakřičel Adam naštvaně.
Sauli se zasmál. "Klid Adame, klid!"
"PROČ JSEM MUSEL PODĚLAT PALAČINKY? PROČ?"
"Protože jsi mizerný kuchař."
"Ale pořád lepší než ty!"
"Hah, vtipné Lamberte. Já aspoň nezničím snídani KAŽDÝ ZASRANÝ DEN!"
"Jsi tak hnusnej."
"Ale i tak mě miluješ."
Adam se usmál a zapomněl na všechen ten nepořádek co nadělal. "Máš pravdu, miluju." Potom Sauliho plácl po zadku. "Teď mi udělej nějakou snídani, ženo!"
"Au!"
"Vážně Sauli, jestli si sakra nepohneš, propásneme špehování Nikova a Rufusova prvního rande!"
Sauli si romanticky povzdychl, a Adam přesně věděl, co přijde další.
Fangirling.
"Jsou perfekntí pár, upřímně." řekl Sauli. "Ještě lepší než my."
Adam zavrčel. "To jsi neřekl, Koskinene!"
Sauli mrknul. "Ano, řekl."
"Tak fajn, čel následkům!" Adam zvedl Sauliho a odnesl jej do jejich postele, tam ho pustil a začal lechtat.
"PŘESTAŇ!" zakřičel Sauli.
"Pros o to." mrkl Adam a pokračoval.
"NIKDY!"
"Tak trp, zlatíčko."
"FAJN!" řekl Sauli udýchaně po pár minutách. "DOBŘE, JÁ TĚ PROSÍM, PROSÍM PŘESTAŇ!"
Adam přestal a vítězně se usmál, když Sauli padl zpět na postel, vysílený a udýchaný.
Ale jeho úsměv uvadl ve chvíli, kdy na něj Sauli skočil a přetočil ho pod sebe, mrkajíc na něj.
"Čtyřicet minut," zasyčel Sauli, věděl, že to Adama nažhaví. "Čtyřicet minut než Niko vyzvedne Rufuse a zaveze ho do restaurace, kde na ně budeme čekat, bez toho aby to věděli. To mi dává dost času na to, abych tě nechal platit, a pro tvoji informaci, rozhodně NEBUDEŠ NAHOŘE!"
Adam polkl. Možná bylo lechtání Sauliho špatné, že?
No určitě bylo.
Protože byl tu noc tak bolavý, že mohl sotva chodit. Vzpomněl si, jak by se Sauli hrdě usmíval nad jeho stavem. Zatracený pokušitel.
Ale na ničem už nezáleželo, dokud byli spolu.
Bylo vtipné, jak se jeho štěstí vrátilo, jenom díky pomoci jistého, úžasného, šedého Queen trička.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama